SZYBKA I PROFESJONALNA WYCENA RZECZOZNAWCY DOSTĘPNA 24h NA DOBĘ

Aby poznać kwotę jaką Master Auto zaproponuje za dane auto należy podać kilka informacji w formularzu poniżej. informacje te zostaną przesłane bezpośrednio do rzeczoznawcy z dziedziny motoryzacji który bezpłatnie i bez zobowiązań przygotuje ofertę dla Państwa. Oferta zostanie wysłana bezpośrednio na wskazanego maila lub też pracownik Master Auto oddzwoni na wskazany numer telefonu. Proszę pamiętać aby wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

Wszystkie wyceny w skupie aut Master Auto są przygotowywane przez profesjonalnych rzeczoznawców. Nie jest to powszechna praktyka w firmach trudniących się skupem samochodów z uwagi na to że generuje to duże koszty po stronie firmy. Jest to jednak bardzo korzystne rozwiązanie dla osób którym zależy na szybkiej sprzedaży samochodu ale także sprzedaży w możliwie najlepszej cenie. Tylko profesjonalni rzeczoznawcy są w stanie oszacować optymalną wycenę za auto która zagwarantuje możliwość wypłacenia wysokiej ceny sprzedającemu a jednocześnie naszej firmie sprzedaż z zarobkiem.

home_detailing_realizations7

Wypełniając formularz wyceny online na naszej stronie prosimy w miarę możliwości opisać szczegółowo stan samochodu techniczny, wizualny, jego historię. Prosimy uwzględnić zalety jak i wady auta - pozwoli nam to na dokładne i uczciwe oszacowanie ceny za auto nawet na odległość Master Auto trudni się skupem aut wiele lat dlatego dokładni wiemy ile możemy zapłacić za samochód. Nie musimy zaniżać cen na wszelki wypadek - gwarantuje to Państwu możliwość sprzedaży auta w korzystnej cenie.

Jako skup samochodów nie możemy proponować cen rynkowych za samochody czyli takich w jakich są sprzedawane w serwisach www.allegro.pl czy www.otomoto.pl - nie mniej jednak staramy się mocno nie odbiegać od tych cen i kupować samochody od ręki za gotówkę za 80-90% ich wartości. Zawsze jednak warto wypełnić formularz wyceny aut na naszej stronie gdyż w przypadku najbardziej popularnych aut proponujemy procentowo kwoty wymienione wyżej natomiast w przypadku aut luksusowych czy też bardzo zadbanych mogą być to inne kwoty nieraz procentowo większe.

Zapraszamy do współpracy MASTER AUTO SKUP AUT Z WROCŁAWIA NA RYNKU OD 2008 R.

Czemu jesteśmy lepsi od innych skupów aut?

Nie jesteśmy firmą z przypadku. Na rynku funkcjonujemy już przeszło 8 lat. Nie inwestujemy dużo w reklamę ponieważ nasza działalność w dużej mierze opiera się na polecaniu przez klientów oraz pozytywnej opinii na rynku. W przypadku skupów aut aby zapracować na taką opinie należy klientom oferować możliwie najbardziej korzystne ceny, obsługę prowadzić w sposób przyjazny oraz wygodny dla klienta. Tak też postępujemy. Aby nasze wyceny były możliwie najlepsze zatrudniamy do ich sporządzenia licencjonowanych rzeczoznawców. Na jednostkowym aucie zarabiamy niewiele gdyż liczy się dla nas ilość w związku z tym proponujemy ceny dużo lepsze niż małe firmy. Skupiamy się na odkupie aut jak najmłodszych dlatego możesz liczyć, że zawsze kupimy Twój samochód nawet jeśli jest to auto dopiero co odebrane z salonu.

ZADZWOŃ TERAZ! 739 042 042